Vaikų Pirmosios Komunijos šventė (2017-05-21)
Paskelbta: 2017-05-22 12:48:25

Š. m. gegužės mėn. 21 d., VI-ąjį Velykų sekmadienį, Kauno Šv. Kryžiaus (Karmelitų) parapijos bažnyčioje vyko vaikų Pirmosios Eucharistijos (Komunijos) šventė. Dvidešimt vaikų nuo rudens intensyviai ruošėsi šiam svarbiam jų dvasinio gyvenimo momentui.

Šv. Mišias aukojo kun. Renaldas Šumbrauskis. Homilijoje klebonas visus kvietė priimti Eucharistiją kaip Dievo dovaną į savo gyvenimą. „Eucharistija yra Dievo dovana žmogui. Koks bus mūsų atsakas?,- kalbėjo dvasininkas.

Katechezes vaikams vedė ses. Jolanta Falat, o tėvams – ses. Anastazija Jakutytė. Iškilmėje giedojo patys vaikai kartu su jaunimo mišriu choru „Song Deo“ (vadovė Vita Rusteikienė).

Apeigų pabaigoje tėvai vaikams suteikė specialų palaiminimą bei dėkojo visiems, kurie prisidėjo prie vaikų „susitikimo su Jėzumi“.