Kauno Jono Laužiko specialiosios mokyklos bendruomenės piligrimystė į Šiluvą (2016-10-13)
Paskelbta: 2016-10-14 11:11:24

Kiekvieno mėnesio 13 dieną Lietuvos tikintieji susiburia į Šiluvą, kad paminėtų Švč. Mergelės Marijos dieną.

Jau tapo tradicija, kad Kauno Jono Laužiko specialiosios mokyklos bendruomenės piligrimai vyksta į Šiluvą. Spalio 13 d., ketvirtadienį, 9 val. trys autobusai su mokyklos piligrimais (mokiniais, mokytojais, tėveliais, globėjais) pajudėjo nuo mokyklos link Šiluvos.

Piligrimus lydėjo parapijos Kauno Šv. Kryžiaus Karmelitų parapijos klebonas kun. Renaldas Šumbrauskis, tikybos mokytojos Raminta Kruopytė ir Viktorija Valatkienė. Visi kelionės dalyviai aplankė Piligrimų centrą, kuriame susipažino su Dievo Motinos Marijos apsireiškimo istorija Šiluvoje.

12 val. pilnutėlėje bažnyčioje J. Laužiko specialiosios mokyklos piligrimai dalyvavo Šv. Mišiose, kurioms vadovavo Kauno arkivyskupas emeritas Sigitas Tamkevičius SJ.

Po bendrų pietų Jono Pauliaus II namų salėje piligrimai susibūrė Apsireiškimo koplyčioje padėkos maldai. Grįžtant namo visas autobusas klegėjo nuo nuotaikingų piligriminės kelionės įspūdžių ir visi džiaugėsi šia piligrimyste.