Vaikų Pirmosios Komunijos šventė (2015-05-17)
Paskelbta: 2015-05-19 18:33:33

Š. m. gegužės mėn. 17 d., sekmadienį, švenčiant Viešpaties Žengimo į dangų iškilmę, Kauno Šv. Kryžiaus (Karmelitų) parapijos bažnyčioje vyko vaikų Pirmosios Komunijos šventė. Dvidešimt vaikų nuo rudens intensyviai ruošėsi šiam svarbiam jų dvasinio gyvenimo momentui.

Šv. Mišias aukojo kun. Renaldas Šumbrauskis. Homilijoje klebonas visus kvietė Bažnyčios nepaversti muziejumi. „Sakramentais ir aktyviu dvasiniu gyvenimu pereiname šią ribą. Pagarbos, maldų, Eucharistijos slėpinio pagalba bažnyčia mums tampa gyva, sava. Vertinkime tai“,- kalbėjo dvasininkas.

Katechezes vaikams vedė ses. Jolanta Falat, o tėvams – ses. Anastazija Jakutytė. Iškilmėje giedojo patys vaikai, padedami Vitos Tamulionytės. Apeigų pabaigoje tėvai vaikams suteikė specialų palaiminimą bei dėkojo visiems, kurie prisidėjo prie vaikų „susitikimo su Jėzumi“.