Motinos diena (2015-05-03)
Paskelbta: 2015-05-04 15:36:37

Kauno šv. Kryžiaus (Karmelitų) bažnyčioje gegužės 3 dieną, sekmadienį, po 10 val. šv. Mišių, kurias aukojo klebonas kun. Renaldas Šumbrauskis, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija dovanojo literatūrinę muzikinę kompoziciją „DOVANA MAMAI", skirtą Motinos dienai.

“Nėra ir niekada nebus nieko didingesnio už Mamą. Dievas sukūrė pasaulį sau pačiam ir jį pavadino Motina. Jos širdyje telpa visas pasaulis, visa žemė ir visas dangus. Visų pasaulio žodžių maža ją išaukštinti. Šis gražiausias pavasario Sekmadienis skirtas Jums, mūsų mielosios Mamos” – skambėjo gimnazistų lūpose šie žodžiai. Programoje dalyvavo Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos vokalinis merginų ansamblis (mokytoja Edita Snarskaitė). Grojo Povilas Borkovskyj 2 ė klasė (violončelė), Simonas Siniauskas, 2 ė klasė (klarnetas) ir Žygimantas Poškus, 2 a klasė (pianinas). Žodžius mamoms skaitė Karolina Mikuckaitė, 1 c klasė ir Gabrielė Murauskaitė 1 c klasė. Programą rengė tikybos mokytoja Audronė Zamalienė ir lietuvių kalbos mokytoja, neformaliojo ugdymo organizatorė Rita Kaučikienė.